Uncategorized

Rozpoczynamy rejestrację!

Ahh to uczucie gdy startuje nowy projekt! 🙂 uwielbiam to, ruszamy w nową przygodę. Zebraliśmy świetny Zespół który pomoże nam przeprowadzić 2 tury warsztatów z programowania dla uczniów bielskich szkół średnich. W każdej z części uczestniczyć może 30 osób. Pierwsza tura rusza już po świętach Wielkiejnocy, druga – jesienią.

Co ważne – dzięki pozyskanym środkom z Urzędu Miasta Bielska-Białej, projekt jest całkowicie darmowy dla uczestników. Wierzymy że forma warsztatowa i opracowany przez nas program cyklu będzie dla uczestników bardzo interesujący i pomoże przyswoić sporą dawkę praktycznej wiedzy, by stać się lepszymi programistami. Liczymy, że wiedza uzyskana podczas warsztatów ułatwi uczestnikom start w branży IT, a w przyszłości pozwoli ubiegać się o stanowiska w najlepszych software housach.

Uczestnicy poza spotkaniami, będą rozwiązywać zadania, dyskutować na grupie projektowej z udziałem szkoleniowców i uzyskają dostęp do platformy elearningowej, która pomoże im powtórzyć materiał, przyswoić trudniejsze aspekty i poznać inne ciekawe materiały dostarczone przez organizatora.

Zapraszamy do udziału w projekcie uczniów bielskich szkół średnich. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 2 kwietnia.

Pozdrawiam
Wojtek

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *